- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 10 " |
| Height: | 1 U |
| Depth: | 150 mm |
| Mount: | four-point |
| Application: | Rack 10" - depth ≥ 160 mm |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| Weight: | 0.42 kg |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: P19SZ-2U/470
Reference: STS-011
Reference: EPRADO-A19-2W
Brand: EPRADO
Reference: A19-FRAME
Brand: DELTA
Reference: RD19-2U-320B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: A19-TS-35/OB-4U
Brand: PULSAR
Reference: P19F/360*P2
Reference: HG-140-45W
Reference: RSR19-1U-350G
Brand: STALFLEX
Reference: WRH19-6U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: FZK-011
Reference: A19PR-B/600-BLUE
Brand: DELTA
Reference: P19-2U/255
check_circle
check_circle