- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| In package: | 2 pcs The price for package |
| Width: | 19 " |
| Depth: | 720 mm |
| Mount: | four-point |
| Application: | Rack 19" - depth ≥ 800 mm |
| Weight: | 3.8 kg |
| Dimensions: | 488 x 720 x 33 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: P-RLF19-1U-G
Brand: STALFLEX
Reference: ZR-011-V2
Brand: DELTA NETWORK
Reference: A19-4W
Reference: VDP19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-45W
Reference: A19-PK
Reference: A19L/485
Brand: DELTA
Reference: HVL-031-150W
Reference: STS-011
Reference: P19F/360*P2
Reference: P19S/330
Reference: P-RLF19-1U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19PR-B/600-BLUE
Brand: DELTA
Reference: S19-29U/2
Reference: RSR-F2-19-1U-350B-KM
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle