- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| In package: | 2 pcs The price for package |
| Width: | 19 " |
| Depth: | 550 mm |
| Mount: | four-point |
| Application: | Rack 19" - depth ≥ 600 mm |
| Weight: | 2.9 kg |
| Dimensions: | 488 x 550 x 33 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19-K*P2
Reference: A19-TS-35/OB-4U
Brand: PULSAR
Reference: S-VDP-C19-3U-60-B
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-60W
Reference: HVL-031-150W
Reference: STR19-6U-B
Brand: STALFLEX
Reference: P19SZ-2U/470
Reference: FR-1
Brand: DELTA
Reference: RSR-F2-19-1U-350B-KM
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-15W
Reference: S19-29U/2
Reference: A19-PK-V2
Reference: A19-K-N
Reference: STR19-4U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19PR-B/450-BLUE
Brand: DELTA
Reference: A19-AL
check_circle
check_circle