- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Internal height: | 6 U |
| Internal width: | 19 " |
| External height: | 366 mm |
| Number of rails: | 2 |
| Color: | Black |
| Dimensions: | 500 x 353 x 366 mm |
| Weight: | 1.9 kg |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19-TT
Reference: A19-AL
Reference: P19-2U/459*P2
Reference: A19-PK
Reference: P19F/250*P2
Reference: RD19-3U-320B
Brand: STALFLEX
Reference: E-RSF10-1U-150G
Reference: A19-TS-35/OB-4U
Brand: PULSAR
Reference: P19F/360*P2
Reference: ZMB-1-800
Reference: A19-TS-35/PD-3U
Brand: PULSAR
Reference: S-RSF10-1U-150G
Brand: STALFLEX
Reference: WRH19-2U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: S-RSA19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: A19PR-B/600-BLUE
Brand: DELTA
Reference: RAS-R2
Brand: PULSAR
check_circle
check_circle