- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Internal height: | 3 U |
| Internal width: | 19 " |
| External height: | 231 mm |
| Number of rails: | 2 |
| Color: | Black |
| Dimensions: | 500 x 353 x 231 mm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: P19-2U/459*P2
Reference: A19-LOCK-N
Brand: EPRADO
Reference: A19-TS-35/BL-4U
Brand: PULSAR
Reference: A19-AL
Reference: A19-W
Reference: EPRADO-A19-2W
Brand: EPRADO
Reference: P19-2U/255
Reference: P19/254L*P2
Reference: RSR19-1U-350G
Brand: STALFLEX
Reference: ZR-011-V2
Brand: DELTA NETWORK
Reference: A19-PK-V1
Reference: RSR-F2-19-1U-350B-KM
Brand: STALFLEX
Reference: E-RP10-1U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-K*P2
Reference: Z19-2U-N
check_circle
check_circle