- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Internal height: | 2 U |
| Internal width: | 19 " |
| External height: | 186 mm |
| Number of rails: | 2 |
| Color: | Black |
| Dimensions: | 500 x 353 x 186 mm |
| Weight: | 1.6 kg |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: P19-2U/459*P2
Reference: Z19-1U
Reference: HG-140-150W
Reference: A19-1LED
Reference: S-VDP-C19-3U-60-B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-4U*P2
Reference: A19-TT
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: FZK-011
Reference: P19/381*P2
Reference: A19-VI
Reference: A19-K-N
Reference: A19P-2W
Brand: EPRADO
Reference: A19-TS-35/OB-4U
Brand: PULSAR
Reference: A19-LOCK-N
Brand: EPRADO
Reference: P19F/550*P2
check_circle
check_circle