- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Application: | EPRADO BLUE |
| Thread type: | M18 |
| Bolt length: | 26 mm |
| Distance of the bolt from the lock: | 16 mm |
| Main features: | 2 keys included |
| Material: | Zinc alloy |
| Weight: | 0.04 kg |
| Dimensions: | 47 x 28 x 23 mm |
| Manufacturer / Brand: | EPRADO |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: RD19-3U-320B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-1LED
Reference: P19F/425
Reference: FZK-011
Reference: A19-VI
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: P19-2U/459*P2
Reference: A19-FRAME
Brand: DELTA
Reference: STR19-2U-B
Brand: STALFLEX
Reference: P19R/350/B-L
Reference: RSR19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: WRH19-3U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: WRH19-4U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: E-RSF10-1U-150G
Reference: P-RLF19-1U-B
Brand: STALFLEX
Reference: VDP19-3U-B
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle