- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 1 U |
| Material: | Steel - powder painted |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| Application: | RACK 19" |
| Main features: | Dimensions of the cable entry hole : 431 x 27 mm (full frame) 4-point fixing to the front RACK rails 4 pcs. of M6 screws with cage nuts included Corrosion resistance |
| Weight: | 0.25 kg |
| Dimensions: | 483 x 44 x 12 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: E-RSA19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: P19F/720*P2
Reference: P19-2U/255
Reference: ZR-011-V2
Brand: DELTA NETWORK
Reference: A19-TT
Reference: P19/381*P2
Reference: A19-MASK
Brand: DELTA
Reference: A19P-3W
Reference: E-RP10-1U-G
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-100W
Reference: STR19-6U-B
Brand: STALFLEX
Reference: SM-6/RACK-B
Reference: P19S/350/B-L
Reference: Z19-4U*P2
check_circle
check_circle