- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 1 U |
| Material: | Steel - powder painted |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| Application: | RACK 19" |
| Main features: | 389 x 30 mm (opening for cables entry) Cable entry with brushes ensuring protection against dust 4-point fixing to the front RACK rails 4 pcs. of M6 screws with cage nuts included Corrosion resistance |
| Weight: | 0.225 kg |
| Dimensions: | 483 x 44 x 15 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19-3W
Reference: S19-29U/2
Reference: A19-MASK
Brand: DELTA
Reference: A19-VI
Reference: HG-140-15W
Reference: A19-N*P4
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: STS-011
Reference: Z19-2U*P2
Reference: HVL-031-150W
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: S-RSF10-1U-150B
Brand: STALFLEX
Reference: P19F/275
Reference: RAS-R3
Brand: PULSAR
Reference: A19-W
check_circle
check_circle