- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Application: | 450 mm deep RACK cabinets |
| Dimensions: | 280 x 45 x 38 mm |
| Weight: | 0.22 kg |
| Material: | Steel |
| Color: | Black |
| Application: | Rack 19" |
| Manufacturer / Brand: | DELTA |
| Guarantee: | 3 years |
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: RD19-3U-320B
Brand: STALFLEX
Reference: P19SZ-2U/470
Reference: Z19-4U*P2
Reference: A19-MASK
Brand: DELTA
Reference: WRH19-2U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-45W
Reference: P19R/350/B-L
Reference: STR19-4U-B
Brand: STALFLEX
Reference: P19F/720*P2
Reference: A19-FRAME
Brand: DELTA
Reference: RSR-F2-19-1U-350B-KM
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-550B
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle