- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Power: | 5 W - LED |
| Power supply: | 220 ... 240 V AC |
| Material: | Steel, powder painting |
| Color: | Gray RAL7035 |
| Application: | Rack 19" |
| Main features: | Luminous flux : 455 lm Light color : Cool, 6500 K "Index of Protection" : IP20 Length of the cables : - 1.40 m - IEC320 C7 / CEE 7/16 - 0.25 m - IEC320 C7 / IEC320 C7 Simple and quick device installation |
| Weight: | 0.29 kg |
| Dimensions: | 484 x 45 x 32 mm |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 3 years |
Reference: P19F/360*P2
Reference: STR19-2U-B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-3U*P2
Reference: P19-2U/406
Reference: HVL-031-150W
Reference: U19-2U/165
Reference: A19-PK-V2
Reference: RSR19-1U-350G
Brand: STALFLEX
Reference: S-RSF10-1U-150G
Brand: STALFLEX
Reference: P19F/250*P2
Reference: A19-TS-35/BL-4U
Brand: PULSAR
Reference: HG-140-60W
Reference: P19-2U/255
Reference: Z19-2U*P2
Reference: P19-2U/459*P2
Reference: A19L/485
Brand: DELTA
check_circle
check_circle