- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Power: | 6.5 W - LED |
| Power supply: | 230 V AC |
| Material: | Steel |
| Color: | Black |
| Application: | Rack 19" |
| Main features: | Length of the cable 2 m |
| Weight: | 0.7 kg |
| Dimensions: | 484 x 60 x 44 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: WRH19-6U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-W12
Reference: A19-2W
Reference: A19-PK-V1
Reference: P19F/275
Reference: S-RSF10-1U-150G
Brand: STALFLEX
Reference: KTO-011-V2
Brand: DELTA NETWORK
Reference: S19-29U/2
Reference: ZR-011-V2
Brand: DELTA NETWORK
Reference: STR19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: P19R/350/B-L
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: A19-3W
Reference: RAS-R3
Brand: PULSAR
Reference: A19-K*P2
Reference: P19F/425
check_circle
check_circle