- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 4 U |
| Material: | Steel - powder painted |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| "Index of Protection": | IP20 |
| Application: | RACK 19" |
| Main features: | TH-35 rail Corrosion resistance Possibility to mount of 24 fuses, 1 S wide 6-point fixing to the front RACK rails 6 pcs. of M6 screws with cage nuts included The enclosure features labeling field 420x20 mm 10 rubber bushings in the top and bottom part of the enclosure Mounting plate for a 17Ah/12V battery included |
| Operation temp: | -10 °C ... 40 °C |
| Weight: | 3.73 kg |
| Dimensions: | 445 x 170 x 155 mm Internal dimensions 481.5 x 175 x 234 mm External dimensions |
| Manufacturer / Brand: | PULSAR |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: STS-011
Reference: S-RSA19-1U-450B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR-F2-19-1U-350B-KM
Brand: STALFLEX
Reference: P19SZ-2U/300-L
Reference: WRH19-2U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: STR19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-TT
Reference: P19/381*P2
Reference: WRH19-3U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: U19-2U/165
Reference: RSR19-1U-550B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: Z19-2U-N
Reference: A19-3W
Reference: A19-N*P4
Reference: A19-FRAME
Brand: DELTA
check_circle
check_circle