- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Sensor type: | Bimetallic |
| Contact type: | NC - opened after exceeding the set temperature |
| Maximal power voltage: | 250 V AC |
| Relay maximal load: | 10 A |
| Temperature set range: | 0 °C ... 60 °C |
| Hysteresis: | 7 °C ± 4 °C |
| Operation temp: | -20 °C ... 80 °C |
| "Index of Protection": | IP20 |
| Mounting: | DIN rail 35 mm |
| Weight: | 0.040 kg |
| Dimensions: | 60 x 45 x 33 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: P-RLF19-1U-B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-PK-V1
Reference: A19-AL
Reference: A19-TS-35/PD-3U
Brand: PULSAR
Reference: A19PR-B/800-BLUE
Brand: DELTA
Reference: S-VDP-C19-3U-60-B
Brand: STALFLEX
Reference: SM-6/RACK
Reference: Z19-2U-N
Reference: P19-2U/255
Reference: S-RSA19-1U-450B
Brand: STALFLEX
Reference: P19SZ-2U/300-L
Reference: P19/254L*P2
Reference: U19-2U/165
Reference: RSR19-1U-350G
Brand: STALFLEX
Reference: P19-2U/459*P2
check_circle
check_circle