- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Heating element: | High power resistor |
| Radiator: | Aluminum - Die-cast housing, Glass bead blasted surface |
| Heating capacity: | 150 W |
| Number of fan coolers: | 1 pcs |
| Minimal airflow: | 35 m³/h |
| Connectors: | Cable terminals - 3 pcs |
| Power supply: | 110 V ... 265 V AC/DC |
| Power: | 160 W |
| Assembly: | DIN TS-35 rail |
| Operation temp: | -45 °C ... 70 °C |
| Weight: | 0.48 kg |
| Dimensions: | 112 x 80 x 52 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: RSR-F2-19-1U-350B-KM
Brand: STALFLEX
Reference: A19PR-B/800-BLUE
Brand: DELTA
Reference: P19S/330
Reference: S19-29U/2
Reference: P19R/450/B-L
Reference: STR19-2U-B
Brand: STALFLEX
Reference: P19F/275
Reference: Z19-3U*P2
Reference: P19SZ-2U/300-L
Reference: E-RSA19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350G
Brand: STALFLEX
Reference: SDMK-M5/M6
Brand: VALUE
Reference: HG-140-60W
Reference: A19-K-N
Reference: P19/381*P2
Reference: STR19-4U-B
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle