- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Mount: | four-point |
| Color: | Black |
| Power supply: | 230 V AC |
| Power consumption: | 20 W |
| Efficiency: | 165 m³/h |
| Main features: | Plain bearing |
| Mounting holes distance: | 105 mm |
| Weight: | 0.4 kg |
| Dimensions: | 120 x 120 x 38 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19-N*P4
Reference: P-RLF19-1U-B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-1U
Reference: P19S/330
Reference: P19SZ-2U/470
Reference: STR19-4U-B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: STO-011
Reference: Z19-3U*P2
Reference: P19F/720*P2
Reference: STR19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19PR-B/600-BLUE
Brand: DELTA
Reference: E-RP10-1U-G
Brand: STALFLEX
Reference: P19F/360*P2
Reference: A19-1LED
check_circle
check_circle