- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 2 U |
| Internal depth: | 450 mm |
| Mount: | four-point |
| Application: | Rack 19" - depth ≥ 600 mm |
| Main features: | Shelf slides out up to 460 mm from the front mounting rails The shelf is locked with a key |
| Dimensions: | 420 x 75 x 450 mm - Internal dimensions |
| Weight: | 7.42 kg |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: S-VDP-C19-3U-60-B
Brand: STALFLEX
Reference: U19-2U/165
Reference: E-RSA19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-2U-N
Reference: KTS-011-V2
Brand: DELTA NETWORK
Reference: A19-LOCK-N
Brand: EPRADO
Reference: A19-TS-35/BL-4U
Brand: PULSAR
Reference: P19-2U/356*P2
Reference: RAS-R3
Brand: PULSAR
Reference: WRH19-6U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-MASK
Brand: DELTA
Reference: P19F/720*P2
Reference: A19P-3W
Reference: VDP19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-2U*P2
Reference: FR-1
Brand: DELTA
check_circle
check_circle