- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 2 U |
| Mount: | four-point |
| Bearing capacity: | 30 kg |
| Depth: | 360 mm |
| Application: | Rack 19" - depth ≥ 450 mm |
| Main features: | Shelf slides out up to 250 mm from the front mounting rails |
| Dimensions: | 482 x 360 x 88 mm - RACK 19", 2U |
| Weight: | 5.93 kg |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: STR19-6U-B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-2U-N
Reference: ZMB-1-800
Reference: E-RP10-1U-G
Brand: STALFLEX
Reference: WRH19-6U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: S-RSF10-1U-150G
Brand: STALFLEX
Reference: A19-TS-35/PD-3U
Brand: PULSAR
Reference: A19-K-N
Reference: A19P-2W
Brand: EPRADO
Reference: HG-140-15W
Reference: P19F/425
Reference: WRH19-4U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: EPRADO-A19-2W
Brand: EPRADO
Reference: SM-6/RACK-B
Reference: WRH19-2U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: U19-2U/165
check_circle
check_circle