- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 10 " |
| Height: | 1 U |
| Material: | Steel - powder painted, Cold-rolled sheet : 1 mm |
| Color: | Gray (RAL 7035) |
| Weight: | 0.107 kg |
| Dimensions: | 254 x 44 x 8 mm |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: P19SZ-2U/300-L
Reference: RSR19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-15W
Reference: P19F/550*P2
Reference: STR19-2U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19P-2W
Brand: EPRADO
Reference: STR19-4U-B
Brand: STALFLEX
Reference: E-RSF10-1U-150G
Reference: A19-FRAME
Brand: DELTA
Reference: SM-6/RACK
Reference: P19-2U/356*P2
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: S-RSF10-1U-150G
Brand: STALFLEX
Reference: S19-29U/2
Reference: A19-K-N
check_circle
check_circle