- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 10 " |
| Height: | 1 U |
| Material: | Steel - powder painted, Cold-rolled sheet : 1 mm |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| Weight: | 0.107 kg |
| Dimensions: | 254 x 44 x 8 mm |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: P19F/720*P2
Reference: A19-VI
Reference: E-RSA19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-2U*P2
Reference: U19-2U/165
Reference: A19-N*P4
Reference: A19P-2W
Brand: EPRADO
Reference: Z19-4U*P2
Reference: RD19-3U-320B
Brand: STALFLEX
Reference: P19-2U/356*P2
Reference: E-RSF10-1U-150B
Brand: STALFLEX
Reference: P19-2U/406
Reference: S-RSF10-1U-150B
Brand: STALFLEX
Reference: P19SZ-2U/300-L
Reference: A19PR-B/600-BLUE
Brand: DELTA
Reference: A19-PK-V2
check_circle
check_circle