- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 1 U |
| Mount: | four-point |
| Application: | RACK 19" |
| Bearing capacity: | 30 kg |
| Main features: | Mounting rail spacing : min. 450 mm, max. 530 mm |
| Application: | Rack 19" - depth ≥ 450 mm |
| Dimensions: | 480 x (450 - 530) x 45 mm |
| Weight: | 2.59 kg |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19L/485
Brand: DELTA
Reference: P19SZ-2U/470
Reference: SDMK-M5/M6
Brand: VALUE
Reference: A19-W12
Reference: EPRADO-A19-2W
Brand: EPRADO
Reference: R-AKU2
Brand: PULSAR
Reference: P19F/720*P2
Reference: S19-29U/2
Reference: P19S/330
Reference: HG-140-15W
Reference: S-RSF10-1U-150B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: Z19-2U-N
Reference: RD19-2U-320B
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle